Kyiv City News

Уряд продовжив адаптивний карантин в Україні до кінця року

Кабмін продовжив загальнонаціональний адаптивний карантин в Україні до 31 грудня. Про це під час засідання уряду 13 жовтня повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, МОЗ змінив правила щодо кількості людей, які беруть участь у масових зібраннях, концертах і спортивних заходах.

У регіонах зеленого рівня епіднебезпеки дозволені масові зібрання за участі не більше 50 людей, у «жовтій» зоні – не більше 30 учасників, у «помаранчевій» зоні брати участь у масових заходах зможуть не більше 20 людей. При цьому учасники повинні дотримуватись соціальної дистанції 1,5 м та маскового режиму.

Крім цього, уряд й надалі дозволив проводити спортивні заходи у регіонах зеленої, жовтої та помаранчевої зон, але без глядачів, за винятком міжнародних змагань за окремим погодженням із МОЗ.

Також, як розповів Максим Степанов, ресторанам і кафе знову заборонили працювати після 22:00, натомість вони й надалі можуть працювати на доставку й на виніс.

Оновлені обмеження запрацюють після того, як на сайті Урядового порталу опублікують текст оновленої постанови Кабміну.

Зазначимо, що останні кілька тижнів в Україні фіксують стрімкий ріст нових хворих на Covid-19. Станом на 12 жовтня в Україні коронавірусом захворіло 265454 особи, з них 114 410 одужали, померли – 5015.

Минулого тижня добовий показник захворюваності Covid-19 вперше перевищив 5000. Через погіршення епідситуації МОЗ ініціювало продовження карантину, а також рекомендувало з 15 жовтня відправити школярів на двотижневі канікули, а студентів – на дистанційне навчання.

Exit mobile version