Kyiv City News

Зеленський своїм “слугам народу” дав настанову

Мова йде не тільки про вибори до органів місцевого самоврядування, а про можливість перезавантажити традиційні соціальні відносини в країні, вважає президент.

Президент Володимир Зеленський закликав членів своєї команди перестати “відмовлятися від відповідальності”. За його словами, у них достатньо часу, щоб “довести свою ефективність”. Про це глава держави написав на своїй сторінці в Facebook в неділю, 20 вересня.

“Тому прямо і жорстко хочу сказати всім своїм. Закінчуйте відмовлятися від відповідальності. Закінчуйте стелити собі соломку на випадок чогось непередбаченого. Закінчуйте готувати собі виправдання на майбутнє. У вас достатньо часу, щоб довести свою ефективність”, – заявив глава держави.

Зеленський закликав членів своєї команди боротися за те, щоб отримати ще одну можливість обнулити старі “сірі еліти” на місцях.

“Це, звичайно, дуже важко. Тому що будь-яка радикальна зміна правил гри – це, перш за все, відповідальність. За себе і за свою команду. І це безперечно подолання важкого опору старих затятих корупціонерів на місцях, які буквально спресовані в міцні клани і регіональні мафії “, – зазначив президент.

На його думку, сьогодні мова йде не тільки про вибори до органів місцевого самоврядування, а про можливість перезавантажити традиційні соціальні відносини в країні.

“Мова зараз про те, куди ми все-таки хочемо в підсумку дійти? І хочемо? Або вже зламалися на півдорозі? Але хіба справжні зміни можуть відбутися без виграшу, без перемоги, без віри в себе? Ось чому необхідно, щоб блищали очі. щоб всупереч. Щоб всі навколо бачили бажання йти і боротися. По-іншому ніяк “, – підкреслив президент.

Зеленський також визнав, що при владі виходить “не все, не відразу і не швидко”, а також “бувають помилки в людях, в кандидатах, в депутатах”.

“Але сильним вважається той, хто не помиляється, а той, хто ці помилки визнає і виправляє. Або ми живемо в ідеальному світі? А якщо ні, тоді швидко виправляємо помилки і рухаємося вперед”, – резюмував глава держави.

Exit mobile version