Kyiv City News

“Слуги народу” визначилися з кандидатами в мери Харкова, Одеси та Дніпра

Сьогодні, 31 серпня, у Києві пройшов VII-й позачерговий з’їзд партії “Слуга народу”, на якому було прийнято рішення щодо участі у місцевих виборах кандидатів в мери обласних міст від вище згаданої політичної сили.

У Харкові “Слуга народу” збирається висунути в мери бізнесмена зі сфери IT Романа Катеринчика, повідомляє “РБК-Україна”.

“Слуга народу” планує висунути в мери Одеси одного із фронтменів команди КВК “Одеські джентльмени”, підприємця Олега Філімонова. Про це “РБК-Україна” повідомили джерела в Офісі президента.

За даними джерел, кандидатуру Філімонова схвалив і президент України Володимир Зеленський.

У Харкові “Слуга народу” збирається висунути бізнесмена зі сфери IT Романа Катеринчика. Його компанії Artjoker і Turboseo займаються веброзробленням та інтернет-рекламою. На останніх дострокових виборах у парламент Катеринчик замикав першу десятку списку Партії Шарія.

Згідно із джерелами журналістів, негласно у “Слузі народу” визнають, що особливих надій на перемогу Катеринчика не покладають, але за лічені місяці знайти реальну альтернативу нинішньому меру Геннадію Кернесу в місті їм не вдасться.

Exit mobile version