Kyiv City News

Галкін “підірвав” мережу пародією на 5 питань від Зеленського (відео)

Російський шоумен Максим Галкін відреагував на ініціативу свого колишнього колеги, а нині президента України Володимира Зеленського.

У Instagram Галкін записав пародію на опитування Зеленського до виборів 25 жовтня, запропонувавши свої питання українцям. Для цього він перейшов на українську мову і, як виявилося, говорить нею досить непогано і не гірше за деяких українських політиків.

Першим Галкін голосом, схожим на голос Зеленського, запитав, чи потрібно ставити в кутик депутата, який погано себе веде. Потім «Зеленський» поцікавився, чи потрібно скоротити усе населення України до 300 депутатів.

При чому між другим та третім питанням артист побіг з кімнати, попросивши почекати хвилинку. Те саме він потім зробив між четвертим і п’ятим запитанням.

Коли повернувся, Галкін запитав, «чи підтримуєш ти легалізацію медичного канабісу в Україні для тяжко хворих політиків?».

«Четверте. У 1687 році був опублікований закон, перший закон Ньютона. Закон всесвітнього тяжіння. Чи треба підняти на міжнародному рівні питання, або усі люди виконують цей закон, або ніхто», – повідомив Галкін.

Далі російський пародист спитав, чи може президент проводити такий референдум кожен тиждень чи тільки перед виборами.

«І шосте питання: чи любиш ти реггі?», – запитав Галкін.

Далі шоумен закликав підписатися на усіх депутатів «Слуги народа» та «отримати безкоштовно медичний канабіс».

Schöne Geburtstagsbilder

«За час мого правління завдяки вашим переглядам моїх роликів я отримав платинову кнопку Ютуба. Це наша спільна перемога», – додав шоумен голосом та інтонаціями, що схожі на Зеленського.

Exit mobile version